Od Redakcji

„Silva Rerum” to studencki miesięcznik warsztatowy powstający przy Instytucie Polonistyki Stosowanej na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Został stworzony po to, aby studenci specjalizacji redaktorsko-wydawniczej mogli ćwiczyć swoje umiejętności w zakresie pisania i redagowania tekstów, koordynowania działami w redakcji czasopisma, ale także aby zapoznali się z rytmem pracy redakcji miesięcznika oraz go współtworzyli. Redakcja jest otwarta na współpracę ze wszystkimi studentami Uniwersytetu Warszawskiego.

Zapraszamy do tworzenia działów poświęconych: życiu studenckiemu (życie), studenckim przeżyciom kulturalnym (prze-życie), historii Uniwersytetu Warszawskiego (pra-życie), studenckim finansom (wy-życie), powiązaniom życia studenckiego z nowymi mediami (życie 2.0), twórczości studentów UW (two-życie) oraz satyryczno-ironicznemu odreagowywaniu czasu studiów (zel-życie).

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym numerem miesięcznika. Każdy kolejny numer będzie wychodził 10 dnia danego miesiąca. Do przeczytania!

Kontakt: silvarerum.ips@gmail.com oraz nasza strona na Facebooku tutaj.